دریچه های خطی صفر درجه

دریچه خطی صفر درجه به دریچه هایی با زاویه پره صاف و بصورت تیغه های باریک اطلاق می شود. این نوع دریچه هم جهت هوای رفت و هم جهت هوای برگشت مورد استفاده قرار میگیرند. محل نصب اين دريچه در داخل ديوار و پيشانی سقف کاذب و يا در سقف مي باشد.

شکل خطی این نوع دریچه ها در نماسازی معماری داخلی ، زیبایی خاصی را ایجاد مکنند . دریچه‌های خطی در انواع ابعاد قاب و شکل پروفیل و پره جهت پوشش انواع سلیقه‌ها و نیازهای آئرودینامیکی مشتریان گرامی از مرغوب‌ترین پروفیل‌های فابریک آلومینیومی به همراه رنگ الکترو استاتیک کوره ای تولید می‌گردند. این دریچه‌های تنظیم هوا جهت کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند. می‌توان از دریچه‌های خطی در دهش یا مکش (تخلیه یا برگشت هوا)، روی دیوار یا سقف و حتی روی کنج دیوارها استفاده کرد.

دریچه های خطی صفر درجههمانطور که از نامش پیداست هوای عبوری از خود را بدون تغییر زاویه جهت حرکت هوا، از خود عبور می دهد. به همین دلیل میان دریچه های خطی این مدل بیشترین سطح مفید و کمترین افت فشار را دارا می باشد. از کاربرد های این مدل می توان به استفاده در فضا هایی که طول پرتاب بلند بدون تغییر زاویه در دریچه مورد نیاز است از جمله فضاهایی که طول پرتاب مورد نیاز از ارتفاع سقف بیشتر باشد اشاره نمود . و موارد مصرف آن در مکانهای تجاری و اداری ،مکانهای لوکس ، آمفی تئاتر ها ، استخر های شنا و ... میباشد .

ویژگی های دریچه های خطی صفر درجه

  • نام محصول : دریچه خطی کله قندی(صفر درجه)
  • متریال : پروفیل وقاب ازجنس آلومینیوم به ضخامت 1 میلیمتر
  • رنگ : پودری الکترواستاتیک
  • ابعاد : طبق سفارش
  • کاربری : پیشانی سقف کاذب ودیوار مسکونی،اداری،تجاری و.....
دریچه های خطی صفر درجه