دریچه خطی 3 اسلوت

دریچه خطی 3 اسلوت به دلیل پرتاب هوا با طول زیاد و نیز امکان هوادهی به طول زیادی از حجم محیط ،باعث یکنواختی و تعدیل در توزیع هوا به محیطِ موردنظر می گردد.دریچه هوای اسلوت عموماً بر روی پیشانیِ دیوارها و یا در طول سقف ها نصب و اجرا می گردد.ساختار و شاکله ی زیبا و دکوراتیوِ دریچه هوای اسلوت باعث استقبال و کاربردِ روزافزون طراحان و مهندسین معماری دکوراسیون داخلی نظیر مجتمع های تجاری آمفی تئاترها ، سالنهای کنفرانس ، بانک و هتل ها به دلیل الگوی یکنواختی و توازن در ریزش هوای دریچه اسلوت به صورت تعدیل شده ونامحسوس به محیط انجام میگیرد درواقع خروج هوا ازدریچه اسلوت وابستگی مستقیم به پلنیوم باکسی که پشت دریچه تعبیه شده دارد چون هوادرون حجم پلنیوم باکس بصورت یکسان وهمگن پخش میشود لذاخروج هوا ازاین نوع دریچه به صورت یکنواخت انجام میشود .دریچه هوای اسلوت باعث ارتقای راندمان هوارسانی در سیستم تهویه مطبوع می گردد.

هوای پرتابی از شیارهای دریچه هوای اسلوت به محیط توسط دمپر مخصوصی قابل کنترل و انسداد می باشد. این دریچه ها از یک الی هشت اسلوت و حداکثر به طول 3 متر قابل تولید میباشد . همچنین میتوان جهت مسدود نمودن ابتدا و انتهای این نوع دریچه از درپوش مخصوص استفاده کرد .

از دیگر مزایای این نوع دریچه میتوان به وزن کم وزیبایی ودکوراتیوبودن ان وامکان یکنواختی خروج هواو سهولت در نصب اشاره نمود .

ویژگی های دریچه خطی 3 اسلوت

  • نام محصول : دریچه خطی اسلوت
  • متریال : پروفیل و پره از جنس آلومینیوم بضخامت 1 میلیمتر
  • رنگ : پودری الکترواستاتیک
  • ابعاد : طبق سفارش
  • کاربری : در انواع ساختمان های اداری و تجاری به عنوان هوای رفت و برگشت قابل استفاده می باشد که باارتفاع ۴ متر قابل استفاده هست.