فلکسی بل کمبی

یکی از پرکاربردترین انواع کانال‌های فلکسیبل ، کانالفلکسی بل کمبی است

کانال فلکسیبل کومبی یکی از انواع مهم کانال‌های فلکسیبل است که برای انتقال هوا در مسیرهای رفت و برگشتِ هوا مانند رابطِ پلنیوم باکس‌ها و خطوط اصلی کانال هوا و رابط باکس‌های پشت دریچه‌های هوا و مکنده یا دمنده به کار می‌رود.

از آنجایی که کانال‌های فلکسیبل کومبی انعطاف‌پذیری و استحکام بالا و عمر مفید خیلی خوبی دارند، یکی از بهترین گزینه‌هایی هستند که می‌توانید به‌عنوان کانال هوا از آن‌ها استفاده کنید.

کانال‌های فلکسیبل کومبی بسیار سبک و کم‌وزن هستند و درعین‌حال، مقاومت بسیار خوبی دارند. از میان مزایای دیگرِ کانال فلکسیبل کومبی می‌توانیم به مقاومت آن در برابر رطوبت اشاره کنیم.

کانال فلکسیبل در محیط‌های اسیدی و قلیایی می‌تواند به خوبی مقاومت کند.

علاوه بر این، می‌توان گفت که این نوع کانال‌ها در برابر حرارت و رطوبت نیز به‌صورت عایقی نسبی به خوبی به کار می‌روند. کانال فلکسیبل کومبی با توجه به خاصیت فشردگیِ بسیار بالای آن در بسته‌بندی‌های ۱۰ متری به‌صورت متراکم و سبک به بازار عرضه می‌شود.

یکی از ویژگی‌های بارز این نوع کانال‌ها، نصب آسان و راحت است. کانال‌های فلکسیبل کومبی به دلیل داشتن ساختارِ چندلایه، از نظر عمر مفید نسبت به کانال فلکسیبل فویلی آلومینیومی عمر مفید بیشتری دارند.

از کانال‌های فلکسیبل کومبی برای تهویه محیط‌هایی با کاربری تجاری، مسکونی، اداری، ورزشی و مکان‌های مشابه به‌طور گسترده‌ای استفاده می‌شود.

این نوع کانال‌های فلکسیبل از یک لایه فویل آلومینیوم که با پلی‌استر پوشیده و یک لایه پوشش PVC با فنر فولادی تشکیل شده‌اند.

کانال‌های فلکسیبل کومبی در قطرهای ۱۰ تا ۴۰ سانتیمتری و در بسته‌بندی‌های ۱۰متری تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

گستره دمایی کانال فلکسیبل کومبی بین ۲۰_ تا ۱۰۰+ درجه سانتی‌گراد است.